MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 4652371
nr 465 2371
Lavoar
1800-tal, längd: 107, djup: 51, höjd: 106 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
tisdag 1 maj 2007
kl 17:09:23
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr